• AKINIAI PAGAL VEIDO FORMĄ

  akiniai pagal veido formaSmagu rinktis madingus akinius, ypač kai tos tendencijos tokios išraiškingos. Tačiau yra ir neigiama to pusė. Tokie akiniai gali greitai tapti nebestilingais arba pabosti dėl savo itin originalių formų. Be to ne visada tinka prie labai kuklaus garderobo ar tiesiog kuklios asmenybės.

  Todėl lygiai taip pat svarbu yra mokėti išsirinkti akinius pagal savo veido formą. Tokie teisingai pasirinkti akiniai tarnauja ilgiau, be to yra ne tik Jūsų stiliaus dalis, bet gali būti ir išvaizdą gerinantis aksesuaras.


  APVALI FORMA

  Tokia veido forma reikalauja kampuotų arba bent šiek tiek išraiškingesnių formų akinių, kadangi jie sugriežtina veido bruožus. Vengti itin mažų arba siaurų akinių, kurie tik didina veido formas, ypač žandus.

  apvalus akiniai pagal veido forma

  OVALO FORMA

  Tai yra laikoma proporcingiausia veido forma, dėl to jai tinka beveik visokie akiniai. Tačiau vistiek reikia nepamiršti dėvėti proporcingus akinius. Nei labai maži nei itin dideli akiniai neatrodys gerai.

  akiniai pagal veido forma

  KVADRATO FORMA

  Kadangi veidas jau yra kampuotas, mes jį galime sušvelninti akinių pagalba. Tai nereiškia, kad tokiam veidui tinka tik apvalūs akinių rėmeliai. Jam tinka visokie rėmeliai užapvalintai kampais. Vengti aštriai kampuotų tiek siaurų, tiek plačių rėmų.

  kvadratas akiniai pagal veido forma

  ŠIRDELĖS FORMA

  Tokiai veido formai labiausiai tinka lengvesni ir plonesni rėmai arba visai berėmiai akiniai apatinėje dalyje. Geriausi tokie akiniai, kurie yra pailgesnių formų. Tinka ir platesni, bet lengvi ir šviesūs rėmai. Vengti itin grubių rėmų, ypač viršutinėje dalyje.

  trikampis akiniai pagal veido forma