AŠ MINGAILĖ

Stilius, mada, drabužiai ir stiliaus konsultacija, tai ne tik mano hobis ar pašaukimas, tai yra mano profesija – stilistė.

Esu stiliaus ir įvaizdžio konsultantė pagal išsilavinimą Barselonos mados mokykloje ESDI (escola superior de disseny), fakultete EATM (escoda d’arts i tecniques de la moda).Stilistė Mingaile Skuodyte

Esu Tavo Stilius įkūrėja, stilistė ir čia dirbu nuo 2011 m. Rūpinuosi savo klientu išvaizda, stiliumi ir įvaizdžiu mokindama juos teisingai panaudoti drabužių formų, linijų ir spalvų savybes.

Dirbu su individualiais klientais, darau antropmetrinius kūno tyrimus, asmenines stiliaus knygas, spalvų testą, spintos reviziją, kartu apsiperkam ir, žinoma, nuolatos atsakinėju į klausimus. Kartais dalyvauju fotosesijose, rašau straipsnius į spausdintus arba online žurnalus, bei vedu paskaitas.

Didžiausias išūkis – atlikti savo darbą taip, kad klientas liktų patenkintas ir nustebintas. O tai nėra taip lengva. Turiu įsijausti į kito žmogaus rolę, suprasti jo aplinką, jo pomėgius, jo grožio supratimą, bet tuo pačiu negaliu ir visiškai pamiršti savo kritiško žvilgsnio, savo estetikos, žinių. Čia vien naujausių tendencijų ir žurnalų skaitymo nepakanka.

Prisipažinsiu, nemėgstu šypsotis, ypač “iš reikalo”, o dirbant dažnai net žandus įskausta. Tai patvirtina ir atvirkščią teoriją.

Stilistė – ne tik mano profesija, bet ir pašaukimas.


SPAUDA

Stilistė – tai nauja ir labai greitai populiarėjanti specialybė Lietuvoje. Gal todėl, o gal ir ne tik, apie mano darbą ir teikiamas stiliaus paslaugas klausimus uždavinėja, bei mano stiliaus patarimus publikuoja šie puslapiai:

infashion.lt stilistė mingaile skuodyteklaustukai.lt stilistė mingaile skuodytemoteris stilistė mingaile skuodytecosmopolitan stilistė mingailė skuodytė
žmonės.lt  stilistė Mingailė Skuodytė
5braskes.lt stilistė mingaile skuodyteji24 stilistė mingaile skuodyte

alfa.lt stilistė mingaile skuodyte


RADIJAS

Galite ne tik skaityti, bet ir išgirsti mano nuomonę apie madą, stilių ir atsakymus į kitus klausimus (nuo 18 min):

ziniu radijas  - stiliste mingaile skuodyte


MANO SPINTA

Apie mano spintos turinį ir apskritai mano neredaguotą nuomonę apie stilių – klaidas, žinias ir įkvėpimą, gali skaityti skyriuje MANO STILIUS

Stilistė Mingailė Skuodytė