• MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI PAGAL FIGŪRĄ

  maudymosi kostiumeliai pagal figura

  Jau apžvelgėme šios vasaros maudymosi kostiumėlių mados tendencijas (skaitykite čia).

  Dabar pabandykime išsirinkti, kurios gi iš jų tiktų labiausiai mums, pagal figūrą. Keli trumpi patarimai.


   

  JEIGU TAVO KLUBAI PLATESNI NEI PEČIAI

  Dviejų dalių maudymo kostiumėlio viršutinė dalis turi būti ryškesnė savo spalva, raštu, detalėmis ar papuošimais. Tokiu būdu ji reikalauja daugiau dėmesio, taip nukreipdama jį nuo platesnės kūno dalies. Tuo tarpu apatinė kostiumėlio dalis turi būti visai paprasta.

  VENGTI: šortukų ir kitokių didesnių kelnaičių, ryškių raštų, spalvų ar detalių jose.

  Vienos dalies kostiumėlis gali būti padalintas į dvi ar tris dalis horizontaliai arba įstrižom linijom, o apatinės dalies spalvos ir raštai turi būti ramesni nei viršutinės.

  maudymosi kostiumeliai pagal figura

  JEIGU TAVO PEČIAI PLATESNI NEI KLUBAI

  Vadovaujantis tokiomis pašiomis taisyklėmis visą dėmesį reikia nukreipti į apatinę kūno dalį ir ją puošti ryškesnėmis spalvomis, detalėmis, audinio kiekiu, o viršutinę dalį rinktis paprastos liemenėlės su dviem petnešėlėm kirpimo arba užrišamą per kaklą siaura juostele.

  VENGTI: surišamos stambia juosta per kaklą viršutinės dalies, detalių ir ryškių raštų ar spalvų.

  Vienos dalies kostiumėlis gali būti padalintas į dvi ar tris dalis horizontaliai arba įstrižom linijom, o viršutinės dalies spalvos ir raštai turi būti ramesni nei apatinės. Arba apatinė dalis gali turėti papildomus papuošimus.

  maudymosi kostiumeliai pagal figura

  JEIGU TAVO FIGŪRA TIESI, O LIEMUO NĖRA PABRĖŽTAS

  Tokiu atveju reikia pabrėžti abi kūno dalis taip, kad kūnas įgautų smėlio laikrodžio siluetą. Tiek vuršutinė, tiek apatinė kostiumėlio dalis gali būti ryški ir išpuošta papildomomis detalėmis.

  VENGTI: tolygaus ir vienspalvio kostiumėlio.

  Vientisas kostiumėlis gali būti su vertikaliomis arba gaubtomis linijomis per liemenį, kurios savo kontrastinga spalva vizualiai pabrėžia liemenį. Tam pačiam efektui išgauti gali būti naudojamos iškarpos šonuose.

  maudymosi kostiumeliai pagal figura

  JEIGU TAVO FIGŪRA APVALI

  Labiausiai tinka įprastas, į apatinį trikotažą panašiausias maudimosi kostiumėlis, kur tiek viršutinė, tiek apatinė dalis yra gan ligių ir klasikinių formų, be jokių papildomų detalių. Gali būti ryškių spalvų arba smulkių raštų.

  VENGTI: labai atviro maudymosi kostiumėlio arba puošto įvairiomis detalėmis.

  Apvaliai figūra tinka vienos dalies maudymosi kostiumėliai be jokių papildomų detalių ar iškarpų. Gali turėti smulkų raštą ar vertikalias linjas per liemenį.

  maudymosi kostiumeliai pagal figura

  JEIGU TAVO PILVUKAS APVALUS

  Tokiu atveju labiausiai tinka vientisas kostiumėlis. Ypač toks, kuris yra smulkiai margas arba tamsesnių spalvų. Taip pat tinka tokie, kurie turi nedidelius suraukimus pilvo zonoje arba yra dviejų sluoksnių toje vietoje.

  Renkatis dviejų dalių maudymosi kostiumėlį, galima rinktis tą retro stiliaus, kur kelnaitės su aukštu liemeniu tvirtai prispaudžia pilvuką.

  VENGTI: kelnaičių su plačia guma, kuri veržia pilvą arba tokių, kurios liemenyje turi papuošimus, detales.

  maudymosi kostiumeliai pagal figura