• MITAI: ROŽINĖ

  fd205c85084dbcc59b241032f34df9f8

  … Turiu pradėt tekstą nuo daugtaškio, nes pagalvojus apie rožinę spalvą ir jos įvaizdį Lietuvoje beprotiškai susisuka galva. Kaip ir visos spalvos rožinė spalva kuria tam tikrą įvaizdį arba emociją. Tiesa tokia, kad rožinė spalva yra besaligiškos meilės ir romantikos simbolis. Ji transliuoja rūpestingumą, supratimą, gerumą ir meilumą. Neigiama jos prasmė gali būti naivumas, vaikiškumas, valios ir savim pasitikėjimo stoka. Viskas priklauso nuo to kaip ji bus pateikta aplinkinių akiai.

  Turbūt ne vienas iš Jūsų visai neseniai, o gal vis dar dabar išgirdus apie žmogų, kuriam rožinė labai patinka, arba žodį “rūžava” “rožinė” arba “pink” galvoja:

  Taigi ir tas įvaizdis mumyse gyvena turbūt visus mūsų gyvenimus. Labai gaila, kad jis toks neteisingas. Bet reikia džiaugtis, kad jau keletą metų aukštoji mada mums plauna smegenis, o iš aukštosios ir visos didžiosios ir prieinamosios parduotuvės mums siūlo savo rūžavus megztukus, paltukus, namų dekoracijas ir net gi indus.

  rozine spalva

  Rožinė spalva yra tokia gera spalva, kuri didžiajai daliai Lietuvos gyventojų labai tinka prie veido (turiu galvoje mums būdingą šaltą odos atspalvį). Vieniem labai tinka ryški, kitiem sodri, kitiem švelni, o dar kitiem visai prigesinta. Taigi visi piliečiai, kurie tos spalvos visą savo gyvenimą smarkiai vengia, niekada neatrodė taip gerai, kaip galėtų atrodyti ją dėvėdami.

  Linkiu atrasti Jums savo rožinę ir kadanors atrodyti va taip:

  rozine spalva