• UGGs – tikrai ne patys tinkamiausi!

  UGGsai, tokie mieli, jaukūs, patogūs ir, atrodo, tinka visiem, visada ir prie visko.

  Gal todėl, kad niekada jų neturėjau, niekada ir nesupratau šitos manijos. Tad galvoju, reikia panagrinėt kaip yra ištiesų.

  kodel nesirinkti UGGS

  UGGs yra gražu kai, jie:

  • Stovi lentynoje
  • Nauji arba gerai prižiūrėti
  • Originalūs
  • Tinkamo dydžio ir ilgio
  • Nėra dėvimi visų aplinkinių

  Kaip ir viskas atrodo logiška ir savaime suprantama. Bet gatvėje matoma situacija yra visai kitokia. Visų pirma, kartais atrodo, kad kitokių žieminių batų nėra šiam pasaulyje išrasta. Ypač tokių, kurie būtų tinkami mūsų klimatui! Taigi UGGs tai tikrai nėra patys tinkamiausi – čia šlapia ir purvina, o balta ir sausa vos pora savaičių per metus.

  Antra, šitie batai labai greit keičia savo išvaizdą, ir tikrai ne į gerą! (o jei ne originalūs, tai daro dar greičiau ir dar blogiau). Jie ne tik, kad “natūraliai” apsitrina, bet ir išsimina, pradeda smūkčioti, o tada girdime tą asfaltu besivelkančių batų garsą…  Tie kas apsisprendė juos turėti, turi juos tinkamai prižiūrėti !

  Deja, jie netinka visiem. Tai yra auliniai ir gan stambūs batai, todėl labai trumpom kojytėm arba plačiom ar stambiom blauzdom jie gali netikti.

  Ir dar kartą, deja, UGGs nėra stilingi batai. Nėra ir taškas.

  O kad tikrai įsitikintume tuo ką aptarėm, pažiūrėkime ryškiausių žvaigždių nuotraukas. Tik retoriškas klausimas – ar ir šitoje nuotraukoje Kate Moss atrodo stulbinančiai ir nepriekaištingai? O Sarah?

  kodel nesirinkti uggs

  Reikia alternatyvų? Taigi prašom!

  Moonboots – Ir sniegui, ir miestui. Įvairiausi modeliai, bet beveik visi tvirtai laikantys savo formas, neperšlampantys ir atsparūs purvui.

  batai

  SOREL – Ledynmečio batai. Tikrai neperšlampami ir nekeičiantys savo išvaizdos metų metus. Nuo pačių sunkiausių ir šilčiausių iki beprotiškai lengvų, it sportbačiai, žieminių batų.

  batai1

  TIMBERLAND arba PANAMA JACK – klasikiniai, universalūs ir tvirtai išsilaikantys keletą sezonų.

  batai2