STILIAUS IR ĮVAIZDŽIO KONSULTACIJA


Galima labai nesudėtingai pagerinti savo išvaizdą išmokus pasinaudoti drabužių ir aksesuarų suteikiama vizualia iliuzija taip, kad ji pabrėžtų geriausias kūno savybes ir užmaskuotų norimas vietas. STILISTO KONSULTACIJA skirta padėti kiekvienam individualiai išmokti pažinti save ir išsirinkti drabužius, kuriuos dėvėdamas gerai ir gražiai jautiesi ir atrodai.

Stilisto konsultacijos rezultatas – asmeninis stiliaus vadovėlis, kuriame detaliai aprašyti visi labiausiai tinkatys drabužiai ir aksesuarai, išanalizuotos jų formos, linijos ir apimtys. Tame pačiame vadovėlyje apibrėžti drabužiai ir jų detalės, kurių reikia vengti, kurios turi neigiamą įtaką kuriamam vaizdui.


Stilisto konsutacija

DAUGIAU APIE PASLAUGĄ…

KAIP VYKSA STILISTO KONSULTACIJA

-Išanalizuosime Tavo kūno formas ir proporcijas, kad sužinotume, kokie drabužiai ir aksesuarai Tau labiausiai tinka.
-Išmokysime Tave panaudoti drabužių ir aksesuarų savybes taip, kad jos gerintų Tavo išvaizdą – Tavo kūno formas, Tavo siluetą, Tavo įvaizdį.
-Detaliai aprašysime ir aptarsime, kaip turi atrodyti Tau labiausiai tinkantys drabužiai ir aksesuarai, o kurie turi neigiamą įtaką.
-Apibrešime Tavo asmeninį stilių, įvaizdį ir jo savybes.

KODĖL TAU REIKALINGA ŠI PASLAUGA

Tau, jeigu:
-Nori sužinoti, kokie drabužiai padės gerai ir gražiai jaustis
-Ieškai idealiai Tavo figūrai tinkančių drabužių
-Apsipirkinėdama(as) sugaišti daug laiko arba nerandi to, ko ieškai
-Nori atrasti arba paryškinti savo asmeninį stilių ir įvaizdį

STILIAUS IR ĮVAIZDŽIO KONSULTACIJOS EIGA

PIRMAS POKALBIS skirtas pažinti Tave ir Tavo tikslus
ANTROPOMETRINIS TYRIMAS skirtas nustatyti Tavo siluetą ir kūno proporcijas ir ANALIZĖ skirta surasti drabužių linijas, formas ir apimtis, kurios labiausiai dera Tavo figūrai.
TAVO ASMENINĖS STILIAU KNYGOS PRISTATYMAS, kurioje sukonspektuota visa tavo kūno ir stiliaus tyrimo medžiaga, pasiūlymai, patarimai, drabužių bei derinių pavyzdžiai. Detaliai apibrėžti idealiai Tau tinkantys rūbai – kelnės, švarkai, marškiniai, sijonai, aksesuarai ir kt.
NEMOKAMA KONSULTACIJA vyksta po 1 ar 2 savaičių nuo knygos pristatymo, kurios metu galėsi užduoti visus iškilusius klausimus ar neaiškumus.

KAINA

Dvi sesijos vienos valandos trukmės + viena pusės valandos trukmės sesija
Antropometrinis kūno tyrimas
Stiliaus knyga

VISO: 127€

PASIŪLYMAS

Norint gauti geriausius rezultatus, susikurti idealią išvaizdą ir išvengti daugybės klausimų ir problemų apsiperkant ne tik drabužius ir aksesuarus, bet ir dekoratyvinę kosmetiką, siūlome kartu užsisakyti spalvų analizę, kurios metu sukursime tavo asmeninę, kišeninę spalvų paletę.