• MY WAY OF COLORING

  Kol kas rudienėlis gražus ir spalvotas, bet kuo toliau tuo labiau visos spalvos tirpsta nuo šalto lietaus, liejasi, maišos į krūvą ir paliks tik kelias geltonai žalių spalvų užuomenas plikose medžių šakose. Pilki šaligatviai atrodys dar niūresni ir tamsesni nuo supuvusių lapų ir lietaus. Tai įtakoja ne tik mūsų nuotaikas bet, be abejo, labai riboja avalynės pasirinkimą.

  Pradėjau taip rimtai, bet noriu linksmai ir nuotaikingai pažiūrėti į šią problemą! Aš ją išsprendžiau netikėtai. Beieškodama sportbačių į sporto klubą pamačiau plastikinę manekenę dėvint juos! Iš karto paprašiau tokių pačių. Juodi, klasikiniai, sportiškai elegantiški Adidas kedai sugrąžino mane į studentiškus metus, kai vienus tokius beprotiškai smagius ilgai ilgai dėvėjau ir net po pūsnis braidžiau. O tie spalvoti padai! Tai tik kuklus sprendimas į tuos pilkus šaligatvius sugrąžinti spalvas!

  Kai dėl oro salygų pasirinkimas toks ribotas ir negalime atrodyti 100 procentų taip kaip norėtume, tereikia vienos tikrai geros detalės, kuri pakels nuotaiką tau pačiam ir, galbūt, privers šypteltį praeivį! O visa kita nesvarbu…

  Rūbai - Patogūs ir šilti Šuo - Firminis Batai - Adidas Extaball Rita

  Rūbai – Patogūs ir šilti
  Šuo – Firminis
  Batai – Adidas Extaball Rita

  Adidas_Extaball2

  Adidas_Extaball3

  Adidas_Extaball5 copy

  Adidas_Extaball4